PSYCHOLOG KLINICZNY, SPECJALISTA II °

Umów wizytę
 

WYKSZTAŁCENIE:

Ukończyła psychologię na Uniwersytecie Jagiellońskim(1995). Specjalizuje się w psychosomatyce. Uzyskała I° specjalizacji w psychologii klinicznej w 1999 roku i II° specjalizacji w 2004 r. Ukończyła studia podyplomowe z zakresu „Zarządzanie personelem” na Akademii Ekonomicznej w Krakowie (2004). Jest współautorką publikacji naukowych.

DOŚWIADCZENIE ZAWODOWE:

W latach 1995–2006 pracowała w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym im. L. Rydygiera w Krakowie jako specjalista psychologii klinicznej na Oddziale Kardiologii. Prowadzi szkolenia z zakresu komunikacji, walki ze stresem, autoprezentacji, asertywności. Posiada wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu grup treningowych dla pacjentów po zawale serca i operacjach kardiochirurgicznych w ramach rehabilitacji kardiologicznej. Prowadziła treningi i ćwiczenia relaksacyjne jako jeden z modułów szkoleń dla grup studentów, pracowników (również managerów) różnych firm w ramach współpracy z Krakowskim Instytutem Szkoleń w Krakowie, Śląskim Instytutem Szkoleń w Katowicach, firmą szkoleniową AeS- Aktywne Szkolenia w Krakowie, Studium Technik Umysłowych DynaMind w Krakowie, Instytutem Psychosomatycznym w Warszawie. Treningi i ćwiczenia relaksacyjne stosuje w ramach codziennej pracy terapeutycznej. Od 2006 r. współpracuje z Poradnią ProPsyche.

ZAJMUJE SIĘ:

  • diagnozą, poradnictwem i terapią osób dorosłych
  • zaburzeniami psychosomatycznymi (zaburzeniami/dolegliwościami w powstaniu i przebiegu których, znaczącą rolę odgrywają czynniki emocjonalne) i psychoedukacją w zakresie tych zaburzeń
  • problemami psychologicznymi wynikającymi z choroby somatycznej (pomoc w adaptacji do choroby lub jej skutków)
    trudnościami emocjonalnymi
  • pomocą i wsparciem w trudnych sytuacjach życiowych
  • prowadzeniem treningów relaksacyjnych
  • pomocą w zaburzeniach lękowych i depresyjnych