PSYCHOLOG, PSYCHOANALITYK, PSYCHOTERAPEUTA PAR

Umów wizytę
 

WYKSZTAŁCENIE:

W 1994 roku uzyskała tytuł magistra psychologii klinicznej na Uniwersytecie Warszawskim. Od 2001 roku jest założycielem i członkiem Koła Warszawskiego Europejskiej Szkoły Psychoanalizy. Tam realizowała szkolenie własne w ramach psychoanalizy. W latach 2006–2009 roku przechodziła dokształcanie kliniczne Brytyjskiego Towarzystwa Psychologicznego, w ramach którego odbyła staż kliniczny w centrum Tavistok Clinic, pracując pod superwizją terapeutów psychoterapii systemowej.

DOŚWIADCZENIE ZAWODOWE:

Ma wieloletnie doświadczenie w terapii osób z zaburzeniami psychicznymi oraz ich rodzin. Od 1994 roku pracowała w IV Klinice Psychiatrycznej IPiN w Szpitalu Bródnowskim. W 2002 roku jako terapeuta psychoanalityczny odbyła staż w Szpitalu Enfield Chase Farm w Londynie. Od 2006 roku kontynuowała pracę w Londynie w kilku placówkach NHS. W Tavistock Clinic zajmowała się psychoterapią systemową (rodzin) oraz dynamiczną osób o złożonych zaburzeniach. W Departamencie Dziecko i Rodzina w Tavistock pracowała wspólnie z terapeutami systemowymi pod superwizją. W 2009 roku była psychologiem klinicznym w Poradni Terapeutycznej Acre Road w Kingston oraz starszym terapeutą w CHT.

ZAJMUJE SIĘ:

  • Indywidualną psychoterapią osób dorosłych
  • terapią par
  • konsultacją i terapią rodzin
  • psychoterapią osób cierpiących z powodu depresji, zaburzeń odżywiania, zaburzeń lękowych, a także z doświadczeniem psychozy oraz wsparciem dla ich rodzin.

Konsultuje także w języku angielskim