LEKARZ PSYCHIATRA

Umów wizytę
 

WYKSZTAŁCENIE:

Jest absolwentem Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego w Warszawie. Odbył liczne staże w jednostkach psychiatrycznych i ośrodkach interdyscyplinarnych. Przez dwa lata szkolił się w Ośrodku Pomocy i Edukacji Psychologicznej INTRA.

DOŚWIADCZENIE ZAWODOWE:

Kształcenie specjalistyczne odbywał w Szpitalu Nowowiejskim. Przez siedem lat pracował również jako asystent w Poradni Zaburzeń Pamięci Kliniki Neurologii Centralnego Szpitala Klinicznego MSW w Warszawie. W latach 2012 – 2017 pełnił obowiązki Ordynatora Oddziału XI Rehabilitacji Psychiatrycznej Szpitala Nowowiejskiego. W 2015 wszczął przewód doktorski w Katedrze i Zakładzie Farmakologii Doświadczalnej i Klinicznej Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Prowadzi zajęcia ze studentami Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego dotyczące leczenia zaburzeń psychicznych. Przywiązuję wagę do całościowego podejścia do pacjenta. Jest  zwolennikiem włączenia pacjenta jako podmiotu w proces leczenia.

ZAJMUJE SIĘ:

  • zaburzeniami nastroju
  • zaburzeniami obsesyjno-kompulsywnymi
  • zaburzeniami emocjonalnymi, lękowymi, psychosomatycznymi
  • zaburzeniami lękowymi (w tym lęk napadowy)
  • zaburzeniami psychotycznymi o różnorodnych etiologiach (schizofrenia, zaburzenia urojeniowe, psychozy u osób w wieku podeszłym)