LEKARZ PSYCHIATRA

Umów wizytę
 

WYKSZTAŁCENIE:

Ukończyła Akademię Medyczną w Warszawie w roku 1989. Uzyskała specjalizację z psychiatrii  I stopnia w rok 1997 i  specjalizację z psychiatrii II stopnia w roku 2001. Ukończyła 3 letnie studium psychoterapii i treningu grupowego w Laboratorium Psychoedukacji w roku 2002. Ukończone 1,5 roczne studium Interwencji Kryzysowej Prowadzone przez Pracownie Pomocy Psychologicznej w Sopocie  w roku 2013. Ukończone roczne studia podyplomowe Psychodietetyka na Uniwersytecie SWPS w Warszawie w roku 2016. Stale podnosi swoje kwalifikacje poprzez udział w konferencjach i szkoleniach zawodowych.

Posiada prawo wykonywania zawodu w Polsce i w Wielkiej Brytanii.

DOŚWIADCZENIE ZAWODOWE:

Praktyka w zawodzie lekarza psychiatry od 1992 roku, specjalista psychiatra II st  od 2001 r. W latach 1992-1998 pracowała w Mazowieckim Specjalistycznym Centrum Zdrowia im Prof. J Mazurkiewicza w Pruszkowie na oddziale ogólnopsychiatrycznym.

Od 1998 roku  związana z Ośrodkiem  Zdrowia Psychicznego i Problemów Rodzinnych Synapsis gdzie pełniła funkcje Kierownika do spraw medycznych. Zajmowała się leczeniem osób dorosłych i młodzieży od 16 roku życia.

W latach 2005-2009 pracowała jako konsultant psychiatra w mieście Watford w Hertfordshire w Anglii, gdzie zajmowała się leczeniem zaburzeń i chorób psychicznych u osób dorosłych w  ambulatorium oraz w warunkach szpitalnych. Prowadziła multidyscyplinarny zespól lekarzy, psychologów, pracowników socjalnych, oraz pielęgniarek psychiatrycznych.

Okresowo w celu poszerzenia doświadczenia zawodowego  podejmuje prace w ośrodkach psychiatrycznych  w różnych Ośrodkach w Wielkiej Brytanii takich jak Liverpool, Oxford, Amersham,  Bristol, ostatnio w latach 2010 i 2015 oraz 2017

ZAJMUJE SIĘ:

  • zaburzeniami nerwicowymi,
  • zaburzeniami depresyjnymi,
  • zaburzeniami psychotycznymi,
  • zaburzeniami osobowości,
  • zajmuje się również leczeniem zaburzeń psychicznych osób starszych,
  • prowadzi krótką psychoterapię o charakterze interwencji kryzysowej,
  • doradza w zakresie odżywiania oraz stylu życia wspomagającego leczenie zaburzeń psychicznych.

Konsultuje również młodzież od 16 roku życia.

Konsultacje także w języku angielskim.