LOGOPEDA, SURDOLOGOPEDA, SURDOPEDAGOG, TERAPEUTA INTEGRACJI SENSORYCZNEJ, TRENER METODY VERBOTONALNEJ

Umów wizytę
 

WYKSZTAŁCENIE:

Ukończyła Wyższą Szkołę Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej w Warszawie z tytułem magistra rewalidacji głuchych i niedosłyszących, następnie Pomagisterskie Studium Logopedyczne przy Uniwersytecie Warszawskim z tytułem logopedy dyplomowanego i w 2004 roku uzyskała tytułu doktora nauk humanistycznych w Akademii Pedagogiki Specjalnej w Warszawie. Jako jedyna w Polsce ukończyła szkolenia z zakresu metody verbotonalnej w Belgii, Chorwacji i Francji.

DOŚWIADCZENIE ZAWODOWE:

Wieloletni pracownik Akademii Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej w Warszawie. Jest autorką wielu artykułów i opracowań o charakterze metodycznym m.in. współautorką Poradnika dla rodziców i różnych terapeutów pracujących z dziećmi z wadą słuchu wyd. Fundacja TP, Warszawa 2007 oraz serii 4 zeszytów Kolorowy świat liter Wyd. WSiP, Warszawa 1998, pomocy dydaktycznej w formie płyt do ćwiczeń słuchowych Pomoc edukacyjno-dźwiękowa dla rodziców i terapeutów małych dzieci „Dźwięki Marzeń” ćwiczenia słuchowe oraz filmu logopedycznego, Wyd. Fundacja Grupy TP, Warszawa 2008. Od 38 lat zajmuje się terapią logopedyczną, ma bogate doświadczenia w pracy z dziećmi z różnymi zaburzeniami.

ZAJMUJE SIĘ:

  • profilaktyką logopedyczną najmłodszych dzieci,
  • przyjmuje niemowlęta (z rozchylonymi ustami, po infekcjach górnych dróg oddechowych) od 3 miesiąca życia.
  • Pracuje z dziećmi: z opóźnionym rozwojem mowy, ze spektrum autyzmu, z wadą słuchu, z niepełnosprawnością intelektualną, oraz innymi zaburzeniami sprzężonymi.
  • Lubi pracę z osobami dorosłymi, a szczególnie wywoływanie głoski „r”.