KOORDYNATOR DS. MEDYCZNYCH

Umów wizytę
 

Dr Agnieszka Ziołkowska ukończyła Akademię Medyczną w Warszawie, a także dwuletnie Szkolenie Podyplomowe prowadzone przez Centrum Terapii PoznawczoBehawioralnej oraz Oxford Cognitive Therapy Centre. Pracowała w Szpitalu Psychiatrycznym przy ul. Nowowiejskiej w Warszawie oraz w Instytucie Psychiatrii i Neurologii, gdzie w latach 2000-2002 pełniła funkcję ordynatora Oddziału Farmakoterapii.

W 1999 roku rozpoczęła współpracę z Centrum Medycznym Medicover. Dr Ziołkowska dała się poznać jako psychiatra, którego myślenie wykracza poza utarte schematy postępowania z pacjentem. W swojej pracy bowiem nieustannie poszukuje skutecznych narzędzi również w innych obszarach nauki. Jej działalność w Medicover nie ograniczyła się wyłącznie do opieki nad pacjentami.
Dr Agnieszka Ziołkowska zajmowała się podnoszeniem kompetencji zarządu, kadry kierowniczej i menadżerów Medicover prowadząc szkolenia na terenie całego kraju. Jej oddanie, determinacja i kompetencje doprowadziły do powstania w 2005 roku ProPsyche – Poradni PsychologicznoPsychiatrycznej.

Dziś ProPsyche to największe w Polsce Centrum skupiające psychiatrów i psychologów z nieustannie rozwijającą się ofertą.

Wśród najnowszych projektów ProPsyche należy wyróżnić ProPsyche Biznes oraz ProPsyche EDU. Pierwsza oferta jest przeznaczona dla wszystkich poszukających nowatorskich i skutecznych technik rozwoju w biznesie. Z kolei ProPsyche EDU jest wyrazem przekonania dr Ziołkowskiej o konieczności ciągłego rozwijania umiejętności zawodowych przez lekarzy i psychologów.

Dzięki własnym doświadczeniom w tworzeniu firmy, potrafi kreować skuteczne narzędzia dla ludzi biznesu, ceniących na równi równowagę emocjonalną i sukcesy zawodowe.

Największą satysfakcję w życiu zawodowym dr Agnieszka Ziołkowska czerpie z regularnej pracy z pacjentami.