Pierwsza na rynku oferta uwzględniająca synergię obszarów psychologii, coachingu, leadership, zarządzania projektem oraz HR. Autorska koncepcja stworzona przez Armena Mekhakyana i wprowadzana we współpracy z Centrum Psychologii i Psychiatrii ProPsyche przeznaczona jest dla wszystkich poszukających nowatorskich i skutecznych technik rozwoju w biznesie.

Siłą ProPsyche Biznes i tym, co wynosi naszą ofertę ponad powszechnie dostępne, jest jej naukowy, psychologiczny fundament. Nie wystarczy bowiem wyposażyć człowieka w użyteczne narzędzia. Trzeba sięgnąć głębiej, poznać mechanizmy rządzące jego psychiką i właśnie w nim samym dostrzec potencjał, by narzędzia te dopiero stworzyć. Indywidualne, skrojone na miarę jego potrzeb.

Zdaniem Armena Mekhakyan, powinniśmy nieustannie szukać skutecznych rozwiązań i pielęgnować w sobie rozmaite umiejętności, aby niezależnie od tego w jakim punkcie życia oraz kariery się znajdujemy wyznaczać i realizować cele, a przy tym nie zgubić pod drodze siebie. i ta właśnie myśl przyświeca działaniom ProPsyche Biznes.

Złożoność człowieka wymaga kompleksowego podejścia do jego rozwoju. Dlatego w ProPsyche Biznes stawiamy na pracę zespołową, opartą na kooperacji specjalistów z różnych dziedzin. A to wszystko pod czujnym okiem Armena Mekhakyana oraz dr Agnieszki Ziołkowskiej. Połączenie wiedzy i doświadczenia obojga stanowi o prekursorskim podejściu do tematu transformacji człowieka a ofertę ProPsyche Biznes wynosi ponad dotąd dostępny format szkolenia